TSC NE LEŽI PARTIZANU Natho sprečio poraz crno-belih u Senti!

Duel Umara Sadika i Nemanje Antonića (FOTO: Srdjan Stevanovic/Starsport)

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno 1:1 protiv TSC-a u Senti u meču 22. kola Linglong Superlige Srbije.

Crno-beli su bili na korak od poraza od novajlije u Superligi, ali je u finišu meča Bibras Natho uspeo da donese bod beogradskom timu.

U meču u kome izabranici trenera Save Miloševića nisu briljirali, prednost domaćem timu doneo je Vladimir Silađi u 69. minutu.

Borba za loptu na stadionu u Senti (FOTO: Srdjan Stevanovic/Starsport)

Silađi je savladao Stojkovića nakon što je pritrčao na odbijenu loptu poslavši je u nebranjeni deo mreže.

Partizanu se smešio poraz, ali je zahvaljujući Nathu, strelcu izjednačujućeg gola sa penala u prvom minutu nadokande, klub iz Humske stigao do boda.

Partizan je i u prvom delu sezone remizirao sa istim timom, a gubitkom dva boda sada zaostaje 10 bodova za Zvezdom uz meč manje.