PARTIZAN PORAŽEN Dva crvena, preokret i pet golova!

Fudbaleri Partizana Linglong Superligu nastaljaju duelom sa Radnikom (FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović)

Fudbaleri Partizana poraženi su od Spartaka iz Moskve sa 3:2 u poslednjem meču na prijateljskom turniru koji se igra u Kataru.

Porazu crno-belih u velikoj meri su kumovale sudije, koje su dobrano oštetile klub iz Humske.

Spartak je bolje ušao u meč i poveo u 7. minutu, kada je posle dodavanja sa desne strane Zobnin savladao Stojkovića.

Ipak, od tog momenta Partizan je postao bolji rival na terenu. Izjednačenje je stiglo u 17. minutu kada je precizan bio Stahinja Pavlović dobrim udarcem glavom.

Ubrzo su izabranici Sava Miloševića preokrenuli rezultat, posle sjajne akcije Sadika i Sume. Prvi je odlično pronašao vezistu, a ovaj se prelepim driblingom oslobio čuvara i potom lako savladao Rebrova.

Nakon toga na scenu stupaju sudije. Glavni arbitar je propustio da svira faul nad Sadikom. Zbog te odluke Milošević je burno reagovao, ušao na teren da se raspravi sa sudijom i pokazan mu je crveni karton.

Nije strateg crno-belih bio taj koji je jedini prigovarao. Isto je uradio i Bibras Natho, pa je i ovom fudbaleru poslat put u svlačionicu pre vremena.

Do odlska na odmor nije bilo promene rezultata. U nastavku meča je Spartak očekivano preuzeo inicijativu i to mu je donelo preokret.

Da stvar za Partizan bude još gora posle samo nekoliko minuta u igri u drugom poluvremenu teren je morao da napusti Lazar Marković, verovatno zbog povrede.

Moskovljani su do izjednačenja stigli u 48. minutu prkeo Soboleva, da bi pobedu doneo Ponse sa bele tačke u 70. minutu.

No, sudije su i tada napravile grešku, jer su Spartaku dosudili nepostojeći jedanaesterac, koji je ispostaviće se odlučio pobednika.

POVRATAK KUĆI Partizan konačno potpisao igrača koji je dugo bio želja!

OBAVEZNO POGLEDAJTE – Milan Bard Živadinović: Deki Stanković? Ja sam ga izmislio! Kaubojske lige i tajlandske masaže

ISKRENI MARKOVIĆ Gde posle Partizana? Odgovor je neočekivan!