SJAJNO FUDBALSKO VEČE Posle Ronalda i Mesi golom ispisao istoriju!

Mesi bi mogao da napusti Barselonu i preseli se u Seriju A (FOTO: Alex Caparros/Getty Images)

Barselona je odgovorila Realu u 20. kolu Primere, pobedila je Granadu sa 1:0, a Leo Mesi bio je čovek odluke na debiju novog trenera.

„Hvala, Mesi!“ slobodno može da kaže Kike Setjen, koji je pobednički započeo mandat u Barsi.

Nezgodni gosti izdržali su sve do 76. minuta kad je Arturo Vidal uposlio Argentinca, a ovaj desnom nogom zatresao mrežu.

Posao domaćima olakšao je German Sančez, koji je nekoliko minuta pre odlučujućeg trenutka isključen.

Ovaj gol Mesija je poseban, a na neki način odgovorio je Kristijanu Ronaldu, odnosno rekordu koji je postavio gotovo u isto vreme.

Naime, Leo je postigao barem po jedan pogodak za Barselonu i 16. godinu u nizu… Istorija!

Sad se katalonski klub izjednačio s Realom, koji je savladao Sevilju uz sjajnu asistenciju Luke Jovića. Borba se nastavlja!

OBAVEZNO POGLEDAJTE Ivica Iliev za Meridian TV o „totalnom fudbalu“ Partizana, Miloševiću, Stankoviću, Sadiku, Sumi i „pijaci“