UMALO ŠOK U MINHENU: Nojer za TV špice, Leva spasao Bajern bruke!

Nojer je obeležio utakmicu u Minhenu (FOTO: Printscreen)

U prvoj utakmici 23. kola Bundeslige, Bajern je teže nego što se očekivalo savladao Paderborn i to u samoj završnici, sa 3:2.

Bajern je dva puta vodio, gosti dvaput poravnavali, ali na kraju nisu imali snage za veliko iznenađenje.

Poveli su domaći preko Gnabrija u 25. minutu.

Činilo se, prema odbrani igrača Paderborna u tom napadu, da ih čeka katastrofa… Međutim…

U pretposlednjem minutu prvog dela, Manuel Nojer istrčao je u svom stilu, napravio veliku grešku, a Denis Srbeni izjednačio.

Klasičan Nojer…

Ponovo su Bavarci stigli do prednosti u 70. minutu, ponovo je loše bila postavljena zadnja linija gostiju, a Robert Levandovski s peterca pogodio.

Samo pet minuta kasnije, novi šok u Minhenu. Pala je odbrana Bajerna, šut iskosa s leve strane Nojer je odbranio, a na odbitak natrčao Sven Mičel – 2:2!

Kad se činilo da će Paderborn izdržati, ponovo je poklekla odbrana, po istom receptu kao kod drugog gola i – opet je Leva zatresao mrežu.

“Spas u zadnji čas”, što se kaže!

To je bio i konačan rezultat na “Alijanc areni”, a Bajern sad ima četiri boda više u odnosu na Lajpcig koji u subotu gostuje Šalkeu.

NOVI UDARAC ZA SRPSKOG NAPADAČA Zidan saopštio: Jović van tima!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Novak Đoković – konferencija Beograd