BAJERN = MAŠINA Leva i Gnabri očitali lekciju Čelsiju, Barsa se provukla!

Levandovski i Bajern pokorili London (FOTO: Alex Grimm/Bongarts/Getty Images)

U osmini finala Lige šampiona, u Napulju su Napoli i Barselona remizirali 1:1, dok je Bajern pregazio Čelsi usred Londona sa 3:0.

Bajern je mašinerija! Jednostavno, kratko i jasno, samo tako možemo da opišemo pobedu Bavaraca nad Čelsijem od 3:0!

Posle nule na poluvremenu, usledio je pravi „blickrig“ gostiju, a oba puta u glavnim ulogama bili su Robert Levandovski i Serž Gnabri.

Prvo je Poljak u 54. minutu nesebično uposlio saigrača posle jednog kontranapada, a ovaj s nekih sedam, osam metara lako zatresao mrežu… 1:0!

A onda tri minuta kasnije, Leva opet asistirao Nemcu, ponovo je „sevnula“ kontra, a Gnabri iskosa s leve strane pogodio… 2:0!

Kontra-udar totalno je uništio Čelsi na „Stamford bridžu“, a ovaj put je Levandovski u 76. minutu nagrađen za dva dodavanja.

Dejvis je nezaustavljivo prošao po levoj strani, dodao do sjajnog strelca, a ovaj s nekoliko metara zapečatio sudbinu „plavaca“ – 43. gol ove sezone!

Dodatni problem domaćima stvorilo je isključenje Markosa Alonsa sedam minuta pre kraja, ali promene nije bilo.

U Minhenu će, čini se, sve biti rutina…

Napoli je poveo fantastičnim golom Drisa Mertensa, a Barselona poravnala preko Antoana Grizmana u 57. minutu.

Sjajno je Francuza proigrao Semedo, posle „klasične“ akcije Barse.

Arturo Vidal propustiće revanš zbog isključenja u 89. minutu.

Sve u svemu, Katalonci su nešto bliži četvrtfinalu LŠ.

GOSPODIN ZIDAN Legendarni Zi-Zu otkrio ko je najbolji trener na svetu

OBAVEZNO POGLEDAJTE Crvena zvezda – Vojvodina 2:0 | Debitovao Dejan Stanković, navijači priredili „vatren“ doček

Legenda „pecnula“ navijače: Ne poštujete Salaha – sad ću vam reći i zašto!