PRVENAC KAPITENA Mitrović glavom potvrdio „seču knezova“

Stefan Mitrović potvrdio pobedu Strazbura (FOTO: Dan Mullan/Getty Images)

Fudbaleri Strazbura su napravili iznenađenje i savladali Monako u gostima 3:1 u 21. kolu francuske Lige 1, prvenac postigao Stefan Mitrović.

Strazbur očigledno zna kako da izađe na kraj sa Monakom na stadionu „Stade Luis“. Prošle godine bilo je čak 5:1, a sada nešto manje – 3:1!

Da neće sve ići onako kako su „kneževi“ zamislili, videlo se u 40. minutu, kada je gol postigao Ludovik Ažork.

Monako je delovao bezidejno i nemoćno da stvori priliku za gol, a odbranom gostiju komandovao je kapiten Stefan Mitrović.

Na 2:0 povisio je Tomason u 66. minutu, a samo osam minuta kasnije pobedu je potvrdio upravo srpski defanzivac!

Sjajno je reagovao nakon kornera i poslao loptu od prečke iza leđa golmana Lakomta.

Ako nešto treba da raduje navijače Monaka, to je povratak Stevana Jovetića.

Kapiten Crne Gore ušao je u igru u drugom poluvremenu – i naravno odmah postigao gol.

Taj pogodak nije promenio ništa, došao je kasno, u 86. minutu, ali će i te kako značiti Jovetiću pred nastavak sezone.

Nešto ranije Marsej je odigrao bez golova protiv Anžea, a Nemanja Radonjić je bio u startnoj postavi.

MIHAJLOVIĆ ČUDOTVORAC Vodio ekipu do preokreta i pored zabrane!

OBAVEZNO POGLEDAJTE Ivica Iliev za Meridian TV o „totalnom fudbalu“ Partizana, Miloševiću, Stankoviću, Sadiku, Sumi i „pijaci“