NA STRANI POGON Prvenac Kanjasa, opet Ben, Tomane se nameće

Radost igrača Zvezde posle jednog od golova (FOTO: Starsport)

Fudbaleri Crvene zvezde trijumfovali su protiv Mačve sa 3:1 na svom terenu i u dobrom raspoloženju dočekuju Olimpijakos.

Crveno-beli su pitanje pobednika na ovoj utakmici rešili posle 37 minuta igre, kada je na semfaoru našeg najvećeg stadiona stajalo 3:0.

Golove za šampiona Srbije postigli su Tomane, Ben i Kanjas, kome je to bio prvenac u crveno-belom dresu. Imala je Zvezda još par prilika u prvom delu, ali nije uspela više od tri puta da zatrese mrežu Puletića.

Hose Kanjas je postigao prvenac u crveno-belom dresu (FOTO: Starsport)

No, u drugom delu meča izabranici Vladana Milojevića nisu bili agilni kao u prvom. Delovalo je kao da su zadovoljni rezultatom iz prvih 45 minuta.

Mačva je pokazala na momemte da zna da igra fudbal, te je uspela da postigne i počasni pogodak preko Mijailovića, kada je Borjan loše procenio let lopte prilikom slobodnog udarca.

Detalj sa utakmice Crvena zvezda – Mačva (FOTO: Starsport)

Probao je Milojević izmenama da u drugom delu vrati agilnost, ali rezervisti nisu promenili mnogo, pa je Zvezda morala da se zadovolji sa 3:1.

Duel crveno-belih i Olimpijakosa je na programu u utorak od 21 sat na stadionu „Rajko Mitić“.

SVETSKA EKSKLUZIVA Luis Figo: Srpski prijatelji, žao mi je! UEFA, Dejan Stanković, Hrvatska, Modrić