PRIJA MU LONDON Mitrović nastavio da rešeta u Čempionšipu

Mitrović je ove sezone postigao 23 gola u ligi i nije ni čudo što je na meti brojnih klubova (FOTO: Nathan Stirk/Getty Images)

Fudbaleri Fulama odigrali su nerešeno protiv Milvola 1:1 kao gosti u 32. kolu Čempionšipa, a novi gol postigao je Aleksandar Mitrović.

Mitrović je nastavio da rešeta protivničke mreže i teroriše golmane. Reprezentativcu Srbije je ovo bio 21. pogodak u prvenstvo i sada se osamio na čelu liste strelaca.

Fulam je do prednosti došao posle samo tri minuta kada je Brajan uposlio Mitrovića, a ovaj doveo “kotidžere” do prednosti.

Samo pet minuta je bilo potrebno domaćinu da poravna rezultat. To je uradio Bodvarson. Gosti su u 22. minutu imali dosta sreće pošto je Valas promašio penal.

U drugom delu meča više su gosti imali loptu u nogama, ali nisu uspeli da pronađu put do mreže gola koji je čuvao Bjalkovski.

Posle ovog kola Fulam se nalazi na 3. mestu na tabeli sa 56 bodova, dok je Milvol 11. sa 46.

LIVERPUL KUPUJE U LAJPCIGU Sjajni napadač stiže na „Enfild“?

OBAVEZNO POGLEDAJTE Milan Bard Živadinović – Al Capone, rijaliti, Jović i starlete, Tadić, najveći talenti u Crnoj Gori