VRATIO SE I ODMAH GOL Mitrović nastavio da rešeta u Čempionšipu

Aleksandar Mtrović iz drugog ugla (FOTO: Jordan Mansfield/Getty Images)

Fudbaleri Fulama savladali su Hadersfild sa 3:2 na svom terenu u 30. kolu Čempionšipa, a ponovo je strelac bio Aleksandar Mitrović.

Nije igrao neko vreme zbog povrede naš reprezentativac, ali je povratak na teren bio onakav kako se samo može poželiti.

Mitrović je postigao treći gol za svoj tim u 31. minutu i to je bio njegov 19. u prvenstvu, te deli prvo mesto na listi najboljih strelaca sa Votkinsom iz Brentforda.

Pre njega su mrežu golmana gostiju Kolmana pogađali Rid i Kerni, a posle gola Mitrovića je na semforu stajalo 3:0.

Tada su svi na “Krejven Kotidžu” bili spremni za ubedljivu pobedu Fulama i verovatno se postavljalo pitanje koliko golova će gosti primiti, ali…

Već do odlaska na odmor Hadersfild je uspeo da postigne dva pogotka, a to su uradili Smit Rou i Menije.

Ko bi rekao da u nastavku susreta posle ovakog prvog dela i pet golova neće biti više pogodaka.

Ipak, strelci su zatajili, pa je Fulam osvojio važna tri boda u borbi za povratak u Premijer ligu, a Mitrović je nastavio da rešeta.

Ekipa iz Londona je posle ovog trijumfa na trećem mestu na tabeli sa 52 boda, dok je Hadersfild 20. sa 32.

HALAND, HALAND! „Štikla“ za petardu Dortmunda, moćni Bajern na čelu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE – Milan Bard Živadinović: Deki Stanković? Ja sam ga izmislio! Kaubojske lige i tajlandske masaže