MALO JEDAN MITAR Ne može da postigne golova, koliko ih Fulam primi

Aleksandar Mitrović na meti vest Bromvič Albiona (FOTO: Naomi Baker/Getty Images)

Vrlo zanimljiv Boksing dej i u Čempionšipu, i ludi remi 3:3 Lutona i Fulama u 24. kolu. Aleksandar Mitrović nastavio golgetersku seriju.

“Kolibari” deluju kao ekipa kojoj je malo jedan Mitrović. Ne može srpski reprezentativac da postigne golova, koliko Fulam može da ih primi.

Zato je umalo poražen od tima koji je bio u zoni ispadanja sa tri vezana poraza. Do boda je stigao uoči poslednjeg zvižduka sudijske pištaljke…

Luton je tri puta morao da povede i na kraju nije slavio. Domaćin je do prednosti najpre stigao preko Lualue u petom minutu, ubrzo je izjednačio Rid, da bi se Kolins u 28. pobrinuo za 2:1.

Mitrogol je na scenu stupio u 76. minutu. U svom stilu se snašao u petercu posle kornera i glavom prosledio loptu u mrežu.

Delovalo je da ni njegov 18. ovosezonski pogodak u Čempionšipu neće biti dovoljan da izbegnu poraz. Luton je i treći put poveo preko Kornika, da bi Bobi Rid u petom minutu nadoknade postavio konačnih 3:3 drugim golom na meču.

Ujedno, Mitrović je započeo novi golgeterski niz, jer je bio prethodno strelac i u trijumfu nad Lidsom.