OVAJ ČOVEK NE STAJE Još dva gola čudesnog Mitrovića – za poluvreme

Produžio golgetersku seriju: Aleksandar Mitrović stigao do 15. ovosezonskog pogotka u Čempionšipu (FOTO: Tviter / FulhamFC)

Aleksandar Mitrović ne prestaje da trese mreže u Čempionšipu! Sa nova dva gola vodio je Fulam do pobede u 19. kolu Čempionšipa.

Ekipa srpskog golgetera gostuje Svonsiju na premijeri ove runde i na poluvremenu je vodila sa 2:0. Na kraju je slavila sa 2:1!

Strelac oba pogotka za goste, naravno, čudesni Aleksandar Mitrović! Kako samo igra reprezentativac Srbije ove sezone…

Pre tri dana je golom doprineo trećoj uzastopnoj pobedi, a sada je gurao Fulam ka produžetku trijumfalne serije.

Na gostovanju Svonsiju zatresao je Mitrogol mrežu u 22. i 43. minutu. Sa ukupno 15 golova osamio se na čelu liste strelaca Čempionšipa.

Fulam je poveo tako što je Kamara pogodio prečku, a Mitrović se našao na pravom mestu da se glavom pobrine za 0:1.

U finišu prvog poluvremena lopta je malo srećno došla do njega i špic “orlova” ju je zakucao pod prečku.

Svonsi je samo do kraja uspeo da ublaži poraz, ne i da ga izbegne. Fulam je sada treći na tabeli sa 35 bodova, dva manje od Lidsa, a četiri iza vodećeg VBA.

ČELIČNI MITROVIĆ Novi gol Srbina, ne mogu da ga sačuvaju ni petorica!